Poradnik: pielęgnacja i konserwacja kasetonu reklamowego.

Jesteśmy pasjonatami apropo najwyższej jakości produktów do banerów siatkowych i rozwiązań w zakresie oznakowania. Jednak, aby którykolwiek z Twoich banerów siatkowych wytrzymał próbę czasu, musisz wiedzieć, jak właściwie o nie dbać. Dlatego przygotowaliśmy ten poręczny przewodnik dotyczący pielęgnacji i konserwacji banerów. W ten sposób masz pewność, że Twoje banery przetrwają lata.

  1. Użyj odpowiedniego produktu

Pierwszą rzeczą, o której musisz wiedzieć, jeśli chodzi o pielęgnację i konserwację kasetonów reklamowych oraz banerów, jest upewnienie się, że kupiłeś odpowiedni produkt. Na przykład, jeśli na placu budowy panuje silny wiatr, należy być tego świadomym i zdecydować się na siatkę przeciwwiatrową – siatkę, która jest specjalnie zaprojektowana, aby wytrzymać działanie warunków atmosferycznych.

Korzystanie z odpowiedniego produktu to połowa sukcesu, jakim jest zapewnienie, że baner siatkowy wytrzyma próbę czasu i nadal będzie wyglądał imponująco.

  1. Przechowuj swój baner, kaseton reklamowy poprawnie

Banery powinny być zawsze zwinięte do przechowywania, a nie złożone lub zgniecione. Zginanie lub zgniatanie może tworzyć linie i zagięcia, które są trudne do usunięcia i mogą wpływać na ogólny wygląd banera podczas ponownej instalacji.

Musisz również upewnić się, że wszystkie rozwiązania w zakresie oznakowania, w tym wszelkie drukowane banery, wyschną, zanim zapakujesz je do przechowywania. Pozostawienie wilgotnych lub mokrych banerów może spowodować pleśnienie produktu, co może spowodować, że następnym razem będzie niezdatny do użytku.

  1. Wyczyść swój kaseton!

Oczywiście w trakcie swojego życia kaseton może być w pewnym momencie narażony na zabrudzenie. Aby usunąć wszelkie zabrudzenia, delikatnie wytrzyj je wilgotną szmatką, bez środków czyszczących. Jeśli okaże się, że potrzebujesz trochę więcej niż smaru łokciowego, użyj bardzo łagodnej kombinacji mydła i wody. W żadnym wypadku nie należy używać środków chemicznych ani wybielających, ponieważ mogą one uszkodzić wydruk banera.