Cennik

USŁUGI MYCIA KASETONÓW REKLAMOWYCH CENA DODATKOWE INFORMACJE
Kaseton do 6mb na wysokości do 4m 250 netto
Kaseton do 6mb na wysokości do 8m
500 netto

mb- metr bieżący

Ceny nie zawierają podatku VAT 8 lub 23 %. Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej. Wycena wiążąca dokonywana jest na podstawie szczegółowych ustaleń wykonawcy oraz zamawiającego.

Mycie i czyszczenie kasetonów wszelkiego typu.

Nasza oferta to mycie oraz doczyszczanie dotyczy wszelkiego rodzaju kasetonów. Winylowe, plexi, aluminowe i inne.

Usuwamy zabrudzenia zarówno organiczne jak i powstające w naturalnym procesie użytkowania.

Oferujemy swoje usługi na terenie całego Śląska. Czyścimy kasetony z pozostałości po sadzach, które są najczęstszym zabrudzeniem zarówno kasetonów z dibondu jak również kasetonów z vinylu czy innego rodzaju tworzywa sztucznego. Na poniższym kasetonie widzać fazę chemicznego rozpuszczania brudu. Sadza najczęściej zamienia się w pomarańczową brudną ciecz.

Efekt końcowy wygląda następująco:

Ile kosztuje czyszczenie kasetonu?

Ceny zaczynają się od 5 zł netto za m2 i zależą od stopnia zabrudzenia i przede wszystkim od metrażu, godzin pracy i miejsca gdzie znajdują się kasetony. Wysokości zawieszenia, sposobu przymocowania do ściany, możliwości dotarcia.

Czy w czasie czyszczenia stosujemy chemię?

Jeśli czyszczenie można wykonać bez chemii o staramy się jej unikać. Wtedy wyskorzystujemy specjalne gumowe pady. Jednak dla doczyszczenia po zimie z sadzy czy innych silnych zacieków stosujemy słabe roztwory kwaśne, które doskonale radzą sobie z tego typem zabrudzęń.

Czym czyścimy?

Do czyszczenia używamy zarówno pary czyli parownicy 150 stopni oraz specjalistycznych gąbek oraz chemii czyszczącej dostosowanej do rodzaju zabrudzeń.

 Jak czyścimy na wysokości?

Tyczka, wysoka drabina sposób nie ma znaczenia jeśli prowadzi do skutecznego wyczyszczenia kasetonu.